G8032M24B1-RSR-EM Mechatronics Fan Group
  • More about G8032M24B1-RSR-EM Mechatronics Fan Group
    G8032M24B1-RSR-EM is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G8032M24B1-RSR-EM is described as FAN AXIAL 80X32MM TACH 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK