G6015L12B-RHR Mechatronics Fan Group
  • More about G6015L12B-RHR Mechatronics Fan Group
    G6015L12B-RHR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G6015L12B-RHR is described as FAN AXIAL 60X15MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"