G4020L12B2-RSR-WS Mechatronics Fan Group
  • More about G4020L12B2-RSR-WS Mechatronics Fan Group
    G4020L12B2-RSR-WS is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G4020L12B2-RSR-WS is described as FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM