G4010L12B1-RSR-WS Mechatronics Fan Group
  • More about G4010L12B1-RSR-WS Mechatronics Fan Group
    G4010L12B1-RSR-WS is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G4010L12B1-RSR-WS is described as FAN AXIAL 40X10MM TACH 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"