G1338H24B2-FSR Mechatronics Fan Group
  • More about G1338H24B2-FSR Mechatronics Fan Group
    G1338H24B2-FSR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1338H24B2-FSR is described as FAN 127X38MM LCKD RTR 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM