G1338H24B1-FSR-WS Mechatronics Fan Group
  • More about G1338H24B1-FSR-WS Mechatronics Fan Group
    G1338H24B1-FSR-WS is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1338H24B1-FSR-WS is described as FAN AXIAL 127X38MM TACH 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"