G1238L12B-FSR-CC Mechatronics Fan Group
  • More about G1238L12B-FSR-CC Mechatronics Fan Group
    G1238L12B-FSR-CC is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1238L12B-FSR-CC is described as FAN AXIAL 120X38MM CC 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE