G1238E48B1-FSR-WS-EM Mechatronics Fan Group
  • More about G1238E48B1-FSR-WS-EM Mechatronics Fan Group
    G1238E48B1-FSR-WS-EM is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1238E48B1-FSR-WS-EM is described as FAN AXIAL 120X38MM TACH 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED