G1238E24B1-FSR-WS-EM Mechatronics Fan Group
  • More about G1238E24B1-FSR-WS-EM Mechatronics Fan Group
    G1238E24B1-FSR-WS-EM is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1238E24B1-FSR-WS-EM is described as FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE