G1238E24B1-FSR-WS Mechatronics Fan Group
  • More about G1238E24B1-FSR-WS Mechatronics Fan Group
    G1238E24B1-FSR-WS is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1238E24B1-FSR-WS is described as FAN AXIAL 120X38MM 24VDC TACH. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"