G1238E12B1-FSR-WS-EM Mechatronics Fan Group
  • More about G1238E12B1-FSR-WS-EM Mechatronics Fan Group
    G1238E12B1-FSR-WS-EM is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1238E12B1-FSR-WS-EM is described as FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE