G1238E12B1-FSR-WS Mechatronics Fan Group
  • More about G1238E12B1-FSR-WS Mechatronics Fan Group
    G1238E12B1-FSR-WS is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. G1238E12B1-FSR-WS is described as FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Mechatronics Fan Group
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK