F8025X24B-FHR Mechatronics Fan Group
  • More about F8025X24B-FHR Mechatronics Fan Group
    F8025X24B-FHR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. F8025X24B-FHR is described as FAN AXIAL 80X25MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH