F8025X12B1-FHR Mechatronics Fan Group
  • More about F8025X12B1-FHR Mechatronics Fan Group
    F8025X12B1-FHR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. F8025X12B1-FHR is described as FAN AXIAL 80X25MM 12VDC TACH. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK