F8025M12B3-FSR Mechatronics Fan Group
  • More about F8025M12B3-FSR Mechatronics Fan Group
    F8025M12B3-FSR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. F8025M12B3-FSR is described as FAN 80X25MM THRM SPD CTRL 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM