F1238S24B2-FHR-WS Mechatronics Fan Group
  • More about F1238S24B2-FHR-WS Mechatronics Fan Group
    F1238S24B2-FHR-WS is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. F1238S24B2-FHR-WS is described as FAN 120X38MM LCKD RTR 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Mechatronics Fan Group
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"