F1238S12B1-FSR Mechatronics Fan Group
  • More about F1238S12B1-FSR Mechatronics Fan Group
    F1238S12B1-FSR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. F1238S12B1-FSR is described as FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE