B1232L24B2-BSR-IM4 Mechatronics Fan Group
  • More about B1232L24B2-BSR-IM4 Mechatronics Fan Group
    B1232L24B2-BSR-IM4 is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. B1232L24B2-BSR-IM4 is described as BLOWER 120X32MM M4 INSRT 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE