HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5 Matrix Orbital
  • More about HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5 Matrix Orbital
    HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5 is manufactured by Matrix Orbital and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5 is described as GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM