HTT50A-TPC-BLM-B0-H6-CH-V5 Matrix Orbital
  • More about HTT50A-TPC-BLM-B0-H6-CH-V5 Matrix Orbital
    HTT50A-TPC-BLM-B0-H6-CH-V5 is manufactured by Matrix Orbital and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. HTT50A-TPC-BLM-B0-H6-CH-V5 is described as GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM