GTT70A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 Matrix Orbital
  • More about GTT70A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 Matrix Orbital
    GTT70A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 is manufactured by Matrix Orbital and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. GTT70A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 is described as LCD TOUCH TFT 7.0" USB. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM