GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-VPT Matrix Orbital
  • More about GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-VPT Matrix Orbital
    GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-VPT is manufactured by Matrix Orbital and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-VPT is described as LCD TOUCH TFT 3.8" TTL/I2C. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM