GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-V5 Matrix Orbital
  • More about GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-V5 Matrix Orbital
    GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-V5 is manufactured by Matrix Orbital and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CT-V5 is described as LCD TOUCH TFT 3.8" TTL/I2C. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM