GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT Matrix Orbital
  • More about GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT Matrix Orbital
    GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT is manufactured by Matrix Orbital and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT is described as LCD TOUCH TFT 3.8" RS232/I2C. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Matrix Orbital
    ---> Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    View
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA