GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-VPT Matrix Orbital
  • More about GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-VPT Matrix Orbital
    GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-VPT is manufactured by Matrix Orbital and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-VPT is described as LCD TOUCH TFT 3.5" RS232/I2C. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Matrix Orbital
    ---> Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM