RF200A3BE Marathon Electric
  • Part Number: RF200A3BE
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Product Description: FUSEBLOCK, 3-POLE, 200A/250V, H BOX LUG TERMINALS, UL LISTED REINFORCED SPRING CLIPS
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK