R6T30A2S Marathon Electric
  • Part Number: R6T30A2S
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Product Description: FUSEBLOCK, 2-POLE, 30A/600V, CLASS T SCREW TERMINALS, REINFORCED SPRING CLIPS, UL LISTED, CSA CERTIFIED
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
  • More about R6T30A2S Marathon Electric
    R6T30A2S Marathon Electric
    R6T30A2S is manufactured by Marathon Electric and is categorized in the Fuse Blocks & Holders category. R6T30A2S is described as Product Description: FUSEBLOCK, 2-POLE, 30A/600V, CLASS T SCREW TERMINALS, REINFORCED SPRING CLIPS, UL LISTED, CSA CERTIFIED . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK