R6F100A3B Marathon Electric
  • Part Number: R6F100A3B
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Product Description: FUSEBLOCK, 3-POLE, 100A/600V, H BOX LUG TERMINALS, REINFORCED SPRING CLIPS, UL LISTED, CSA CERTIFIED
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
  • More about R6F100A3B Marathon Electric
    R6F100A3B Marathon Electric
    R6F100A3B is manufactured by Marathon Electric and is categorized in the Fuse Blocks & Holders category. R6F100A3B is described as Product Description: FUSEBLOCK, 3-POLE, 100A/600V, H BOX LUG TERMINALS, REINFORCED SPRING CLIPS, UL LISTED, CSA CERTIFIED . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD