R200A1BE Marathon Electric
  • Part Number: R200A1BE
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Product Description: FUSEBLOCK, 1-POLE, 200A/250V, R BOX LUG TERMINALS, REINFORCED SPRING CLIPS, UL LISTED, CSA CERTIFIED
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
  • More about R200A1BE Marathon Electric
    R200A1BE Marathon Electric
    R200A1BE is manufactured by Marathon Electric and is categorized in the Fuse Blocks & Holders category. R200A1BE is described as Product Description: FUSEBLOCK, 1-POLE, 200A/250V, R BOX LUG TERMINALS, REINFORCED SPRING CLIPS, UL LISTED, CSA CERTIFIED . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Marathon Electric
    ---> Fuse Blocks & Holders from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuse Blocks & Holders
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE