6SM30A4I Marathon Electric
  • Part Number: 6SM30A4I
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Product Description: FUSEBLOCK, 4-POLE, 30A/600V, M, DIN TOUCH-SAFE FOLD-OUT DOOR DESIGN DIN RAIL MOUNT, W/ INDICATOR
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH