6SM30A1I Marathon Electric
  • Part Number: 6SM30A1I
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Product Description: FUSEBLOCK, 1-POLE, 30A/600V, M, DIN TOUCH-SAFE FOLD-OUT DOOR DESIGN DIN RAIL MOUNT, W/ INDICATOR
  • Category: Midget Fuseblocks & Holders
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE