6R100A1B Marathon Electric
  • Part Number: 6R100A1B
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Terminal Block, Reinforced Class R Fuse Holder , 1P, 100A, 600V, Box connector
  • Category: Fuse Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK