6M30A2BCU Marathon Electric
  • Part Number: 6M30A2BCU
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Product Description: FUSEBLOCK, 2-POLE, 30A/600V, CLASS M COPPER BOX LUG TERMINALS UL RECOGNIZED, CSA CERTIFIED
  • Category: Midget Fuseblocks & Holders
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM