6F30A2SP Marathon Electric
  • Part Number: 6F30A2SP
  • Manufacturer Name: Marathon Electric
  • Description: Fuse Holder, Class H Fuse Holder, 2P, 30A, 600V AC/DC, SEMS Pressure Connector
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE