PSR37N45SK Mallory Sonalert
  • Part Number: PSR37N45SK
  • Manufacturer Name: Mallory Sonalert
  • Description: SPEAKR 45OHM 200MW TOP PORT 92DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about PSR37N45SK Mallory Sonalert
    PSR37N45SK Mallory Sonalert
    PSR37N45SK is manufactured by Mallory Sonalert and is categorized in the Speakers category. PSR37N45SK is described as SPEAKR 45OHM 200MW TOP PORT 92DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Mallory Sonalert
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP