PSR1813N07S2.5K Mallory Sonalert
  • Part Number: PSR1813N07S2.5K
  • Manufacturer Name: Mallory Sonalert
  • Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about PSR1813N07S2.5K Mallory Sonalert
    PSR1813N07S2.5K is manufactured by Mallory Sonalert and is categorized in the Speakers category. PSR1813N07S2.5K is described as SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD