PSR-20N08A-JQ Mallory Sonalert
  • Part Number: PSR-20N08A-JQ
  • Manufacturer Name: Mallory Sonalert
  • Description: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 80DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about PSR-20N08A-JQ Mallory Sonalert
    PSR-20N08A-JQ Mallory Sonalert
    PSR-20N08A-JQ is manufactured by Mallory Sonalert and is categorized in the Speakers category. PSR-20N08A-JQ is described as SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 80DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM