PSR-20F08S-JQ Mallory Sonalert
  • Part Number: PSR-20F08S-JQ
  • Manufacturer Name: Mallory Sonalert
  • Description: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 80DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about PSR-20F08S-JQ Mallory Sonalert
    PSR-20F08S-JQ Mallory Sonalert
    PSR-20F08S-JQ is manufactured by Mallory Sonalert and is categorized in the Speakers category. PSR-20F08S-JQ is described as SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 80DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM