W92S7A22D-120A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about W92S7A22D-120A Magnecraft / Schneider Electric
    W92S7A22D-120A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. W92S7A22D-120A is described as Product Description: Relay, DPST-NO, 30A, 120 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Magnecraft / Schneider Electric
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"