W49RE1C1VW-12DC-SCO Magnecraft / Schneider Electric
  • More about W49RE1C1VW-12DC-SCO Magnecraft / Schneider Electric
    W49RE1C1VW-12DC-SCO is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. W49RE1C1VW-12DC-SCO is described as Product Description: Reed Relay, SPDT, 12VDC, 5 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Magnecraft / Schneider Electric
    ---> Reed Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Reed Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM