9AS5D52-12 Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 9AS5D52-12 Magnecraft / Schneider Electric
    9AS5D52-12 is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 9AS5D52-12 is described as Product Description: Relay, SPDT, 30A, 12 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE