976XBXH-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 976XBXH-24A Magnecraft / Schneider Electric
    976XBXH-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 976XBXH-24A is described as Product Description: Reed Relay, DPDT, 24VAC, 8 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK