976XBXH-240A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 976XBXH-240A Magnecraft / Schneider Electric
    976XBXH-240A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 976XBXH-240A is described as Product Description: Reed Relay, DPDT, 240VAC, 8 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH