976XAXH-240A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 976XAXH-240A Magnecraft / Schneider Electric
    976XAXH-240A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 976XAXH-240A is described as Product Description: Reed Relay, SPDT, 240VAC, 5 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"