976XAX97H-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 976XAX97H-24A Magnecraft / Schneider Electric
    976XAX97H-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the Reed Relays category. 976XAX97H-24A is described as Product Description: Reed Relay, SPDT, 24VAC, 8 Pin PC Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM