92S11D22D-24D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 92S11D22D-24D Magnecraft / Schneider Electric
    92S11D22D-24D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 92S11D22D-24D is described as Product Description: Relay, DPDT, 30A, 24 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH