92S11D22D-12D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 92S11D22D-12D Magnecraft / Schneider Electric
    92S11D22D-12D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 92S11D22D-12D is described as Product Description: Relay, DPDT, 30A, 12 VDC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE