92S11A22D-240A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 92S11A22D-240A Magnecraft / Schneider Electric
    92S11A22D-240A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 92S11A22D-240A is described as Product Description: Relay, DPDT, 30A, 240 VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE