792XDXM4L-12D Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 792XDXM4L-12D Magnecraft / Schneider Electric
    792XDXM4L-12D is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 792XDXM4L-12D is described as Product Description: Relay, 4PDT, 6A, 12VDC, w/ LED & Locking Pushbutton . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM