792XDXCL-24A Magnecraft / Schneider Electric
  • More about 792XDXCL-24A Magnecraft / Schneider Electric
    792XDXCL-24A is manufactured by Magnecraft / Schneider Electric and is categorized in the General Purpose Relays category. 792XDXCL-24A is described as Product Description: Relay, 4PDT, 6A, 24VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK